Rdzeń włosa – co to jest i jakie pełni funkcje?

28 lut, 2020

Wyszukaj frazę

Rdzeń włosa (z łac. medulla) znajduje się wewnątrz łodygi włosa. Ale nie każdego. Wiele kosmyków nie posiada rdzenia. To element składowy zarezerwowany dla tych najgrubszych. Czym tak naprawdę jest, za co odpowiada i w jaki sposób zadbać o jego właściwy rozwój? Rdzeń włosa to jego najgłębsza warstwa łodygi. Jest złożona z małych, ułożonych warstwowo komórek…

Rdzeń włosa (z łac. medulla) znajduje się wewnątrz łodygi włosa. Ale nie każdego. Wiele kosmyków nie posiada rdzenia. To element składowy zarezerwowany dla tych najgrubszych. Czym tak naprawdę jest, za co odpowiada i w jaki sposób zadbać o jego właściwy rozwój?

Inne artykuły w naszej bazie wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz