Nutropharma

Marka Vitapil®

Stworzona z pasją przez Nutropharma - gwarancja najwyższej jakości NQS

Vitapil® to ponadczasowa marka, która troszczy się o włosy i paznokcie Polaków. Możemy poszczycić się długą renomą, która połączona jest z wyjątkową skutecznością i specjalistycznym charakterem oferowanych przez nas produktów. Vitapil® to marka zupełnie inna niż wszystkie, a przez to wyjątkowa!

Tam, gdzie pozostali producenci podążają za konwencjami, oferując standardowe rozwiązania, my staramy się je przełamywać. Wierzymy, że to najlepsza droga do tworzenia skutecznych i ukierunkowanych produktów. Tajemnica marki Vitapil® tkwi w odpowiednio dobranej kompozycji składników produktu.

Wyważone proporcje istotnych dla włosów witamin i składników mineralnych, wzmocnione ekstraktami roślinnymi, zapewniają wielokierunkowy mechanizm działania preparatu. Składniki Vitapil® działają począwszy od skóry głowy przez cebulki, aż po łodygę i końcówki włosa.

Vitapil® to specjalista od włosów, który przez ponad 20 lat zyskał uznanie milionów osób w Polsce. Nasze produkty zostały docenione przez konsumentów i farmaceutów. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście!

Super Nagroda 1

Nasza baza wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz