Jest tak wiele preparatów na włosy. Każdy mówi, że „jego jest najlepszy”. Dlaczego wybrać VITAPIL® tabletki?

Każdemu zależy na zachowaniu włosów w dobrej kondycji. Problem w tym, że w codziennej pielęgnacji włosów popełniamy wiele błędów, które mają negatywny wpływ na stan kosmyków. Z pomocą przychodzą preparaty na włosy – wszystkie „najlepsze”. Dlaczego więc warto zdecydować się akurat na tabletki VITAPIL®?

Nie wystarczy, że na opakowaniu preparatu widnieje napis „najlepszy”, by rzeczywiście był w stanie poprawić kondycję włosów. Rekomendacja producenta jest bardzo często tylko „wabikiem”, by zwrócić uwagę na swój produkt. Warto bowiem pamiętać, że istnieje szereg czynników decydujących o skuteczności produktu. I to właśnie na te kryteria należy zwracać uwagę, wybierając dobry preparat poprawiający kondycję włosów.

Odpowiedni skład

W poszukiwaniu najlepszego preparatu na włosy istotną rolę odgrywa skład. Od rodzaju i właściwości wykorzystanych substancji zależy skuteczność specyfiku.

Tabletki VITAPIL® zawierają aż 16 składników odżywczych wykazujących pozytywny wpływ na kondycję włosów. Warto przy tym podkreślić, że preparat zawiera młode pędy bambusa stanowiące źródło cennej krzemionki – jest jej siedmiokrotnie więcej niż w skrzypie polnym! Ponadto w składzie znalazła się biotyna, niacyna, kwas foliowy, cynk, miedź, kwas pantotenowy.

Wielokierunkowe działanie na włosy

Najlepsze tabletki na włosy powinny działać na kilku płaszczyznach jednocześnie. Ważne jest, by nie tylko wzmacniały i odżywiały, ale także przeciwdziałały wypadaniu i stymulowały porost włosów.

VITAPIL® działa wielokierunkowo – w obrębie mieszka włosowego, łodygi włosa i skóry głowy. Zmniejsza wypadanie włosów, wzmacnia, przyspiesza porost kosmyków oraz nadaje włosom grubości. Eliminuje matowienie, nadając połysk.

Skuteczność potwierdzona testami

Deklaracje producenta powinny zostać potwierdzone odpowiednimi testami konsumenckimi. Ważne jest, by sprawdzić działanie produktu testerach, którzy albo potwierdzą wysoką skuteczność, albo ją zanegują.

W ogólnopolskim badaniu konsumenckim przeprowadzonym w dniach 23.07-16.09.2014 na grupie 247 testerek – 97,9% osób uznało, że skład VITAPIL® tabletki jest wystarczający, a wręcz bardzo dobry. Z badań konsumenckich wynika również, że 91,9% użytkowniczek zaobserwowało poprawę kondycji skóry głowy i włosów. 94,7% osób po zastosowaniu VITAPIL® stwierdziło, że włosy: wypadają w mniejszym stopniu lub przestały wypadać, wyraźnie wzmocniły się, zwiększyła się ich grubość, szybciej rosną oraz pojawiły się nowe włosy tzw. „baby hair”. Użytkowniczki zadeklarowały również, że włosy wyraźnie wzmocniły się oraz stały się bardziej lśniące.

Stosuj regularnie, by zauważyć efekty

Warto także podkreślić, że dla skuteczności kuracji niezwykle ważne jest regularne stosowanie preparatu. Powinna trwać co najmniej kilka miesięcy, by zauważyć wyraźną poprawę kondycji włosów. Zażywając tabletki VITAPIL® sporadycznie i doraźnie, rezultaty nie będą widoczne lub pojawią się w bardzo znikomym stopniu.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01