Zauważyłam znaczącą poprawę po dwóch miesiącach stosowania, a teraz jakby włosy zatrzymały się w miejscu. Czy powinnam kontynuować terapię?

Kuracja tabletkami VITAPIL® przynosi najbardziej wyraźne efekty mniej więcej po dwóch miesiącach od rozpoczęcia ich zażywania. Oczywiście, okres ten może być różny – w zależności od tego, w jakim stanie jest Twój organizm na początku i jak duże są niedobory składników, wpływających na kondycję Twoich włosów. Właściwa suplementacja jednak może się okazać przydatna przez dłuższy okres czasu – tak, by efekty utrzymały się dłużej. Nie ma więc przeciwskazań, by kontynuować terapię np. przez kolejny miesiąc lub dłużej – tak, podtrzymać rezultaty.

Po dwóch miesiącach zobaczysz najwyraźniejsze efekty działania VITAPIL®

Orientacyjnie po dwóch miesiącach stosowania preparatu, efekty są najbardziej spektakularne. A to dlatego, że tyle, mniej więcej, czasu zajmuje pojawienie się nowych włosów – nazywanych „baby hair”. Ale to wcale nie koniec – efekt może się utrzymywać dłużej. Reakcja na preparat uzależniona jest od  organizmu np. poprawa wyglądu włosów może wystąpić i kontynuować się przez kolejne miesiące kuracji, ale nie być już tak zauważalna jak na początku.

Jednak objawem poprawy i dalszego działania suplementacji jest nie tylko przyrost nowych włosów. Kolejny etap to ich intensywny wzrost. Standardowo, włosy rosną o ok. 1 cm na miesiąc. Przy stosowaniu kuracji VITAPIL®, tempo wzrostu może być wyższe. Sprawdzisz to, co miesiąc mierząc długość „baby hair – wzrost bardziej zauważalny jest na krótkich włosach.

Kontynuacja suplementacji ma więc sens nawet, jeśli masz wrażenie, że włosy zatrzymały się w miejscu. Przyrost powinien nastąpić, z czasem powinnaś również zauważyć, że staną się grubsze, bardziej elastyczne i lśniące – wszystko za sprawą 16 składników aktywnych, wchodzących w skład tabletek VITAPIL®.

Nie zapominaj również o zdrowej diecie, bogatej w produkty zawierające krzem, niacynę, biotynę czy też miedź – będzie sprzyjała stałej poprawie stanu Twoich włosów. Ważna jest również pielęgnacja „od zewnątrz”, a więc stosowanie odpowiednich szamponów, odżywek czy lotionów – sprawdź również ten z serii VITAPIL®.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01