Jak wzmocnić włosy i zapobiegać ich wypadaniu?

Dziennikarz: Naszym ekspertem jest Pani Ewa Wietrak, doktor nauk medycznych, farmaceuta, pracownik działu badań i rozwoju NutroPharma.

Nie wszyscy, którzy chcą zadbać o swoje włosy, decydują się na tabletki – nie lubią tego, więc szukają innych sposobów na to, by poprawić kondycję włosów i pożegnać się z problemem ich wypadania.

dr Ewa Wietrak: Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi firma NutroPharma ze swoim innowacyjnym produktem, jakim jest VITAPIL® Profesjonalny Lotion – preparat do stosowania na zewnątrz, na skórę głowy, którego głównym zadaniem jest poprawa mikrokrążenia w obrębie skóry głowy. Podstawą jego działania jest specjalny kompleks na bazie argininy, która rozszerza naczynia krwionośne. Kiedy naczynia krwionośne są rozszerzone, więcej substancji odżywczych może dotrzeć do cebulki włosa.

Dziennikarz: Niektórzy mają przykre doświadczenia związane z produktami do wcierania w skórę głowy, ponieważ często mają one nieprzyjemny zapach.

dr Ewa Wietrak: Jeśli chodzi o VITAPIL® Profesjonalny Lotion – jego zapach jest bardzo przyjemny i co ciekawe – odpowiada on zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Jest bardzo delikatny i dodam, że te preparaty, nad którymi jeszcze obecnie pracujemy, będą pachniały w podobny sposób.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01