Budowa mieszka włosowego

28 lut, 2020

Wyszukaj frazę

Mieszek włosowy, mówiąc najprościej, jest wąską rurką w skórze, z której wyrasta włos. I to właśnie w nim zachodzą wszystkie procesy komórkowe, które sprawiają, że łodyga włosa (czyli ich widoczna część) przybiera swój ostateczny kształt. A z czego składa się sam mieszek? To właśnie w mieszku włosowym tętni życie. Tam zachodzą wszystkie podziały komórkowe, dzięki…

Mieszek włosowy, mówiąc najprościej, jest wąską rurką w skórze, z której wyrasta włos. I to właśnie w nim zachodzą wszystkie procesy komórkowe, które sprawiają, że łodyga włosa (czyli ich widoczna część) przybiera swój ostateczny kształt. A z czego składa się sam mieszek?

Inne artykuły w naszej bazie wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz