Kucyk z irokezem – zrób go sama! Odcinek 12

28 lut, 2020

Wyszukaj frazę

Koński kucyk to łatwa i bardzo wygodna fryzura na co dzień. Ale jak każde upięcie – może się znudzić, jeśli widuje się je za często. Masz ochotę na coś nowego? Dodaj swoim włosom charakteru dzięki kucykowi z irokezem! W 13 odcinku Błyskawicznych Stylizacji prezentujemy, jak wykonać nietuzinkową wersję popularnej fryzury. Spróbuj sama: Wydziel…

Koński kucyk to łatwa i bardzo wygodna fryzura na co dzień. Ale jak każde upięcie – może się znudzić, jeśli widuje się je za często.

Masz ochotę na coś nowego? Dodaj swoim włosom charakteru dzięki kucykowi z irokezem! W 13 odcinku Błyskawicznych Stylizacji prezentujemy, jak wykonać nietuzinkową wersję popularnej fryzury. Spróbuj sama:

  1. Wydziel szerokie pasmo włosów na środku głowy
  2. Zaczynając od czoła podziel je na 3 mniejsze pasemka
  3. Zacznij zaplatać warkocz dobierany
  4. Kontynuuj aż zbliżysz się do tyłu głowy
  5. Włosy zabezpiecz gumką
  6. Pozostałe włosy po bokach zaczesz do tyłu
  7. Złap wszystkie włosy gumką i zepnij w jeden kucyk
  8. Wydziel z niego jedno pasmo włosów i okręć wokół nasady kucyka
  9. Zabezpiecz fryzurę wsuwką

Inne artykuły w naszej bazie wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz