6 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiedziałaś o włosach

28 lut, 2020

Wyszukaj frazę

Dbasz o staranną pielęgnację włosów, dlatego wydaje Ci się, że wiesz już o nich wszystko. Okazuje się jednak, że kosmyki mają wiele tajemnic. Poznaj więc najważniejsze fakty – niektóre z nich będą dla Ciebie sporym zaskoczeniem. Każdy włos skrywa w sobie wiele cennych informacji, które warto poznać, aby pielęgnacja i walka z nadmiernym wypadaniem były…

Dbasz o staranną pielęgnację włosów, dlatego wydaje Ci się, że wiesz już o nich wszystko. Okazuje się jednak, że kosmyki mają wiele tajemnic. Poznaj więc najważniejsze fakty – niektóre z nich będą dla Ciebie sporym zaskoczeniem.

Inne artykuły w naszej bazie wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz