Jak zrobić warkocz bez gumki do włosów? Odcinek 1

28 lut, 2020

Wyszukaj frazę

Piękne włosy to ozdoba sama w sobie. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji z pewnością będą prezentowały się wspaniale. Podkreśl ich piękno dzięki odpowiedniej stylizacji, która nie wymaga spędzenia godzin przed lustrem. Zobacz, jak zrobić warkocz bez użycia gumki do włosów, dzięki odpowiedniej technice zaplatania. Spróbuj i postępuj według instrukcji: Wydziel małe pasemko włosów Zacznij zaplatanie…

Piękne włosy to ozdoba sama w sobie. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji z pewnością będą prezentowały się wspaniale.

Podkreśl ich piękno dzięki odpowiedniej stylizacji, która nie wymaga spędzenia godzin przed lustrem. Zobacz, jak zrobić warkocz bez użycia gumki do włosów, dzięki odpowiedniej technice zaplatania. Spróbuj i postępuj według instrukcji:

  1. Wydziel małe pasemko włosów
  2. Zacznij zaplatanie warkocza
  3. Na końcu warkocza powinien pojawić się węzeł – nie rozczesuj go!
  4. Kontynuuj zaplatanie warkocza
  5. Przełóż dolną część warkocza przez słupek
  6. Rozciągnij pasma warkocza dla lepszego efektu
  7. Przypnij warkocz wsuwką z tyłu głowy

Inne artykuły w naszej bazie wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz