Czy można przyjmować VITAPIL® tabletki z innymi suplementami na włosy?

Preparat VITAPIL® został stworzony tak, by zapewniał kompleksowe wzmocnienie włosów – od cebulek aż po końcówki. Dlatego zawiera aż 16 składników aktywnych, wpływających na strukturę włosów, jak i proces wypadania i wzrostu na wiele sposobów. Oznacza to, że preparat jest kompletny pod względem składu, zarówno jeśli chodzi o różnorodność składników jak i ich dawki. Nie ma potrzeby łączenia kuracji z wykorzystaniem tabletek VITAPIL® z przyjmowaniem innych suplementów na włosy.

Skład tabletek VITAPIL® to komplet składników niezbędnych Twoim włosom

Formuła tabletek VITAPIL® to aż 16 składników aktywnych, dzięki którym możliwe jest wzmocnienie włosów, jak również paznokci na wiele sposobów. Znajdują się pomiędzy nimi m.in.:

  • biotyna – przyczyniająca się do przyspieszenia tempa wzrostu włosów oraz regulująca metabolizm energetyczny,
  • krzem – nadający włosom elastyczność i wzmacniający wiązania peptydowe,
  • miedź – wzmacniający pigmentację włosów, zapobiegając przedwczesnemu siwieniu,
  • żelazo – korzystnie wpływające m.in. na podział mieszków włosowych i ciągłe powstawanie nowych,
  • jod – korzystnie wpływający m.in. na skórę głowy,
  • kwas pantotenowy – w największej na rynku dawce, nadający włosom piękny, zdrowy wygląd.

Nie jest więc konieczne sięganie po żadne dodatkowe suplementy. Mogą one jedynie zdublować się ze składem tabletek VITAPIL®, powodując przekroczenie bezpiecznych dawek niektórych składników. Dlatego nie rekomendujemy stosowania oprócz produktu VITAPIL® innego ogólnoustrojowego preparatu wspomagającego kondycję włosów. Nie jest to również konieczne, ponieważ kuracja preparatem VITAPIL® zaspokaja wszystkie ich potrzeby.

Terapia miejscowa wzmocni działanie tabletek VITAPIL® od zewnątrz

VITAPIL® koncentruje się na działaniu na strukturę włosa od wewnątrz. Kuracja dostarcza organizmowi składników odżywczych, które wspomagają procesy budowania białek, wzmacniają elastyczność włosów oraz pobudzają je do wzrostu. Przydatne jednak, okazać się może sięgnięcie po dobrej jakości kosmetyki i kosmeceutyki do włosów, które dopełnią działania preparatu od zewnątrz.

Działanie preparatu VITAPIL® tabletki można wzmocnić terapią miejscową np. odpowiednio dobranymi szamponem, odżywką czy też lotionem do wcierania w skórę głowy. Możesz skorzystać np. z komplementarnego z tabletkami lotionu VITAPIL®, zapobiegającemu nadmiernemu wypadaniu włosów i stymulującemu porost nowych.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01