Sukces preparatów na porost włosów – z czego wynika?

28 lut, 2020

Wyszukaj frazę

Dziennikarz: Jest z nami Pani Ewa Wietrak, doktor nauk medycznych, farmaceuta, pracownik działu badań i rozwoju NutroPharma. W czym tkwi tajemnica sukcesu preparatów na włosy? Sukcesu i skuteczności przede wszystkim. dr Ewa Wietrak: Skuteczny preparat na włosy to taki, który ma kompleksowy skład i odpowiednio dobrane, dawki składników. Przy wyborze preparatu należy zwracać uwagę na etykietę, na…

Dziennikarz: Jest z nami Pani Ewa Wietrak, doktor nauk medycznych, farmaceuta, pracownik działu badań i rozwoju NutroPharma.

W czym tkwi tajemnica sukcesu preparatów na włosy? Sukcesu i skuteczności przede wszystkim.

dr Ewa Wietrak: Skuteczny preparat na włosy to taki, który ma kompleksowy skład i odpowiednio dobrane, dawki składników. Przy wyborze preparatu należy zwracać uwagę na etykietę, na to co dany produkt zawiera. Warto się również poradzić farmaceuty, który ma dużo większą wiedzę i na pewno pomoże wybrać odpowiedni preparat. Mam wieloletnie doświadczenie jako farmaceutka i pierwszy raz zetknęłam się z preparatem VITAPIL® właśnie w aptece, wiele lat temu, kiedy to koleżanka polecała klientkom ten produkt. Powiedziała, że zobaczę co za miesiąc się stanie. Rzeczywiście zrobiłam to i proszę mi wierzyć – po miesiącu zaczęły przychodzić panie i pokazywały mi swoje nowe włosy w okolicy skroni, nazywane baby hair. Potem zaczęłam bardziej koncentrować się na wynikach badań naukowych, które ten preparat przeszedł. Potwierdziło się to, co mogłam zauważyć już wcześniej w aptece. Wyróżniki w postaci odpowiednich ilości biotyny, odpowiedniej dawki bambusa, który jest bogatym źródłem krzemionki. Bardzo wysoka dawka składnika, jakim jest pantotenian wapnia.

Inne artykuły w naszej bazie wiedzy

Niezbędne informacje, które warto wiedzieć o włosach

ZOBACZ WIĘCEJ PUBLIKACJI
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 619, Obserwujących: 3237

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco. Dowiedz się więcej o promocjach i wydarzeniach. Podaj swój adres e-mail, a całą resztą zajmiemy się my!

Administratorem danych osobowych jest Nutropharma sp. z o.o. z siedzibą w Lesznowoli. Twoje dane przetwarzamy, aby świadczyć usługę newsletter. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

Kup teraz