Myślałam, że VITAPIL® tabletki wpływa głównie na zahamowanie wypadania włosów, jednak po jednym opakowaniu w miejscach przy skroniach zauważyłam dużo nowych włosów tzw. „baby hair”. Czy to może być efekt produktu VITAPIL®?

Wypadanie włosów to poważny problem, z którym warto walczyć. Pomagają w tym m.in. VITAPIL® tabletki – preparat powstały z myślą o przeciwdziałaniu utracie kosmyków. Suplement działa jednak wielokierunkowo, przynosząc także inne efekty jak p.. tzw. „baby hair”

Wysoka skuteczność preparatu VITAPIL® w formie tabletek to zasługa starannie opracowanego składu. Dobór odpowiednich substancji aktywnych pozyskiwanych z surowców roślinnych oraz substancji odżywczych pozwoliło stworzyć zaawansowaną formułę poprawiającą kondycję włosów.

VITAPIL® tabletki – nie tylko hamuje wypadanie włosów

VITAPIL® tabletki to profesjonalny preparat opracowany przez ekspertów, którego celem jest poprawa kondycji włosów. Regularna suplementacja przyczynia się przede wszystkim do wzmocnienia kosmyków i zahamowania procesu wypadania. Warto jednak mieć świadomość, że tabletki działają wielopłaszczyznowo. Stymulując mieszek włosowy oraz usprawniając przepływ krwi i substancji odżywczych, wpływa na pobudzanie nowych włosów do wzrostu.

Czym są „baby hair”?

„Baby hair” to nic innego jak młode włosy, które zaczynają rosnąć. Najczęściej porastają czoło, choć mogą uwidocznić się również w okolicy szyi. Przyczyniają się do unoszenia włosów u nasady. Zwykle bywają niesforne, ale nie można ich wyrywać ani obcinać.

Warto mieć świadomość, że niekiedy „baby hair” mylone są z połamanymi włosami. Można je jednak łatwo odróżnić, ponieważ młode włoski:

  • są sprężyste, wytrzymałe, wyglądają zdrowo
  • nie kruszą się przy próbie ich mocniejszego naprężenia (należy jednak robić to bardzo delikatnie),
  • są podobnej długości,
  • nie są rozdwojone na końcówkach ani też nie są zniszczone.

Jeżeli prowadzisz suplementację preparatem VITAPIL® tabletki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że krótkie włoski to właśnie tzw. „baby hair”. Jak pokazują nasze badania, pojawiają się one u ponad 50% użytkowników produktu VITAPIL®.

Brak „baby hair” oznacza brak efektów działania?

Pojawienie się „baby hair” jest kolejnym dowodem na skuteczność działania VITAPIL® tabletki. Czy zatem brak nowych włosków oznacza słabe działanie?

Oczywiście, że nie! Siła efektu „baby hair” to w dużej mierze kwestia indywidualna zależna od konkretnego organizmu. Chociaż u wielu osób młode włoski stanowią nieodłączny element terapii, u części użytkowników nie będą się one pojawiać – mimo że proces wypadania włosów zostanie zahamowany, a kosmyki odzyskają zdrowy wygląd, blask oraz gęstość.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01