Czy są jakieś działania niepożądane stosowania preparatu VITAPIL® tabletki?

Preparat VITAPIL® tabletki to suplement diety, a więc środek, którego celem działania jest dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości witamin oraz składników mineralnych. W przeciwieństwie do leków, jego zadaniem nie jest leczenie chorób. Jako że jest dostępny bez recepty – zawiera składniki, które przyjmowane w odpowiednich dawkach nie stanowią zagrożenia dla Twojego organizmu. To substancje, których dawki znajdują się również w codziennie przyjmowanym pożywieniu lub są wytwarzane przez organizm. Suplement zaś ma za zadanie uzupełnienie ich niedoborów.

Testy potwierdzają bardzo dobrą tolerancję tabletek VITAPIL®

W badaniu przeprowadzonym na 247 użytkowniczkach preparatu, uzyskał bardzo dobrą tolerancję. 86,2 % z nich uważa, że preparat jest bardzo dobrze tolerowany i nie odczuwa żadnych przykrych dolegliwości. Jedyne problemy jakie pojawiły się podczas dwumiesięcznego stosowania preparatu, to przejściowe kłopoty żołądkowo-jelitowe.  Mogą (ale nie muszą) się one pojawić m.in. u osób o wrażliwym żołądku lub, gdy suplement jest przyjmowany np. na czczo.

Aby zminimalizować ryzyko problemów żołądkowych zawsze zalecamy stosowanie produktu łącznie z posiłkiem. Przyjmuj go regularnie, na przykład podczas obiadu. Przyniesie to podwójną korzyść. Po pierwsze – zmniejszysz ryzyko podrażnienia żołądka. Po drugie zaś, stosowanie kuracji stanie się dla Ciebie rutyną i trudniej będzie zapomnieć o przyjęciu kolejnej dawki.

Przy stosowaniu tabletek VITAPIL® nie zaleca się stosowania innych suplementów na włosy i paznokcie

Tabletki VITAPIL® zawierają wysokie dawki aż 16 składników aktywnych, które mają korzystny wpływ na kondycję włosów oraz skóry głowy. Znajduje się w nich m.in. aż 1667% procent zalecanej dziennej dawki kwasu pantotenowego, czy też krzem pozyskany z bambusa – najbogatszego naturalnego źródła tego pierwiastka. Jako, że kuracja jest kompleksowa, a suplementacja – intensywna, nie zaleca się jednoczesnego stosowania innych preparatów terapeutycznych. Mogą spowodować dostarczenie organizmowi zbyt dużych ilości witamin i minerałów, a w konsekwencji, prowadzić do zauważenia objawów żołądkowych i innych z tym związanych.

Przyjmowanie tabletek VITAPIL® jest również niezalecane osobom, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Przed rozpoczęciem kuracji więc, sprawdź dokładnie, czy na bogatej liście substancji znajduje się jakaś, na którą wcześniej źle reagowałaś.

Warto jednak podkreślić, że to produkt odpowiedni dla wegetarian, który nie zawiera glutenu.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01