Testy VITAPIL® – opinie testerek

PRAWDZIWE OPINIE TESTEREK:


Magdalena, 31l, Krosno: Moje włosy stały się mocniejsze, zdecydowanie mniej ich wypada, wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane, a skóra głowy przestała mnie swędzieć.


Małgorzata 34l. Gliwice: Moim zdaniem włosy nabrały większej witalności , świeżości (również dzięki zapachowi lotionu), przestały wypadać na potęgę, są widocznie zdrowsze, bardziej lśniące, no i ku mojemu zaskoczeniu pojawiło się sporo „baby hair” na, które tak długo czekałam, więc myślę, że będę kontynuować kurację, aby utrzymać ten efekt.Pięknie dziękuję za możliwość przetestowania obu produktów.


Monika, 29l, Gdynia: Włosy szybciej rosną (łatwo to zaobserwować przy krótkiej fryzurze), pojawiły się tzw. „baby hair” – póki co głownie przy linii grzywki, ale bardzo mnie to cieszy i zamierzam kontynuować kurację produktami Vitapil). Ponadto znajomi i rodzina widzą poprawę stanu moich włosów.


Bożena, 35l, Stupsk: Wiem, że cudów nie ma i z takim nastawieniem poddałam się temu testowaniu. Zostałam bardzo mile zaskoczona, bo moje włosy, które sypały się z głowy jak jesienne liście z drzew, teraz wypadają znacznie rzadziej. Wiem, że to dopiero początek, bo nie wystarczy próbka lotionu, nie wystarczy 60 tabletek preparatu na wzmocnienie – należy regularnie dbać o piękne włosy każdego dnia. Dlatego w domu mam już zakupione drugie opakowanie Vitapilu i będę je łykała każdego dnia, bo widzę, że ta kuracja przynosi pozytywne efekty. Dzięki za możliwość poznania Vitapilu – będę polecała wszystkim znajomym!


 Agnieszka, 30l, Lublin: Vitapil to rewelacja, szczególnie pokochałam Lotion, wcierałam w głowę wiele odżywek, ale tylko po lotionie mam tak rewelacyjne i widoczne efekty. Jestem pozytywnie zaskoczona i z przyjemnością polecam ten produkt, bo naprawdę działa. Opisałam go na moim blogu:

http://testowaniaczar.blogspot.com/2014/10/vitapil-dla-poprawy-kondycji-wosow.html Jestem szczęśliwa że mogłam testować Vitapil.


Martyna, 26l, Kraków: Włosy po zastosowaniu dwu miesięcznej kuracji stały się grubsze i bardziej lśniące, przy czesaniu zdecydowanie mniej ich pozostaje na szczotce. Są zdrowsze i ładniejsze.


Judyta, 27l, Biała Podlaska: Oba produkty wpłynęły pozytywnie na kondycję włosów. W ostatnim czasie miałam problemy z wypadaniem i ogólnym stanem włosów. Po stosowaniu preparatów pojawiło się mnóstwo „baby hair” co u mnie równa się z ogromnym uśmiechem na twarzy, ponieważ mam bardzo cienkie, delikatne włosy i brak im objętości. Lotion przy okazji fajnie utwardzał mi włosy sprawiając, że łatwiej mi się układały, były bardziej lśniące i trzymały objętość.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01