Bardzo się cieszę z efektów działania preparatu VITAPIL® tabletki, moje włosy są mocniejsze, przestały wypadać, mam ich więcej… niestety również w tych miejscach, które wolałabym, aby były gładkie. Czy to normalne i czy mogę coś z tym zrobić?

VITAPIL® to tabletki, dzięki którym można poprawić kondycję włosów. Wyróżnia się wysoką efektywnością, prezentując efekty działa już po 2 miesiącach regularnej suplementacji. W sporadycznych przypadkach może doprowadzić do wzmocnienia włosków także w innych miejscach ciała.

Tabletki VITAPIL® powstały z myślą o wzmocnieniu słabych kosmyków z tendencją do wypadania. Dzięki nowoczesnej formule bazującej na substancjach odżywczych i naturalnych składnikach roślinnych udało się opracować produkt o wysokiej skuteczności.

Jak działa VITAPIL® tabletki na inne włosy na ciele?

VITAPIL® w tabletkach to preparat wzmacniający kosmyki oraz zwiększający ich gęstość, a także przyczyniający się do pobudzenia procesów wzrostowych włosów. Zawarte w preparacie aktywne składniki oddziałują nie tylko na łodygę włosa, ale również na cebulkę i gruczoły łojowe. Dzięki temu kosmyki stają się mocne, elastyczne, bardziej lśniące i przestają wypadać.

Warto przy tym podkreślić, że działanie tabletek VITAPIL® nie ma wybiórczego charakteru. Działa ogólnoustrojowo, a nie miejscowo, dlatego efekty wzmocnienia włosów mogą być obserwowane także w przypadku delikatnych włosków pokrywających inne części ciała. Dotyczy to przede wszystkim osób z mocniejszymi mieszkami włosowymi oraz osobami o ciemniejszym fototypie (włosy ciemne lub czarne). Wówczas może zdarzyć się, że podczas kuracji tabletkami VITAPIL® dojdzie do wzmocnienia wzrostu meszku na ciele.

Czy da się zapobiec wzrostowi włosków w miejscach innych niż skóra głowy?

Delikatne wzmocnienie się meszku na innych częściach ciała jest procesem całkowicie naturalny i normalnym. Tabletki VITAPIL® oddziałują na cały organizm (nie są bowiem kremem czy maścią do wcierania w skórę głowy), dlatego należy liczyć się z taką ewentualnością. Paradoksalnie, jest to kolejny dowód na wysoką skuteczność preparatu.

Jeżeli chcesz wzmocnić włosy na głowie bez jednoczesnego wzmocnienia meszku na ciele, sięgnij po lotion VITAPIL®. Dzięki specjalnie dobranej formule, preparat zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów oraz stymuluje porost nowych.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01