Badania konsumenckie

Poznaj wyniki przeprowadzanych przez nas na bieżąco badań konsumenckich dotyczących naszych produktów.

Vitapil® to ponadczasowa marka, która od 1997 roku troszczy się o włosy Polaków. Szczycimy się długoletnią renomą, ze względu na wyjątkową skuteczność i specjalistyczny charakter produktu. Jesteśmy marką inną niż wszystkie!

Polki o włosach

Ogólnopolskie badanie konsumenckie przeprowadzone w dniach 23.07-16.09.2014 na grupie 247 testerek.

Tworząc markę VITAPIL®, założyliśmy sobie za cel, aby oferowane produkty były najlepszym remedium na problemy z włosami. VITAPIL® jest marką ponadczasową, nieustannie podążającą za oczekiwaniami konsumentów. Dlatego zapytaliśmy kobiety o ich problemy z włosami. O to, gdzie szukają pomocy oraz w jaki sposób znajdują rozwiązania.


Poniżej przedstawiamy wyniki, jakie zebraliśmy w podsumowaniu 55-dniowego badania z udziałem kobiet, które otrzymały pełnowartościowe produkty VITAPIL®.


Badane osoby miały pełną niezależność w wyrażaniu swoich opinii, a ich udział był dobrowolny.

Podstawowe problemy z włosami, jakie dotykają Polek:

Podział odpowiedzi na pytanie" Czy występują u ciebie jakieś problemy z włosami?"


W momencie, gdy badane osoby zauważają u siebie problem z włosami, najczęściej pytają się o poradę fryzjera (34,2%), chętnie rozmawiają o włosach z koleżankami (18,3%) oraz przeszukują fora internetowe (17,5%). Część kobiet (12,5%) sięga po konsultację lekarza dermatologa, którego aż 52,5% badanych uznało za największy autorytet w dziedzinie nadmiernego wypadania włosów. Jednak 35% woli zastosować się do wskazówek przekazanych przez fryzjera lub znajomych.

Pierwsze efekty stosowania VITAPIL®badane kobiety zauważyły już po okresie od 1 tygodnia do 2 miesięcy w podziale na:

Podział odpowiedzi na pytanie" Kiedy pojawiły się pierwsze efekty kuracji?"


Pierwsze efekty stosowania VITAPIL® zauważalne są w różnym czasie i zależą od indywidualnych uwarunkowań osób go przyjmujących. Są też subiektywną opinią i trudno jest jednoznacznie zdefiniować jaki czas należy stosować preparat, żeby zauważyć pozytywne wyniki jego działania. Średnio jednak należy przyjąć, że dla optymalnego uzyskania korzyści, suplement powinno się regularnie przyjmować co najmniej przez okres 3 miesięcy.

W końcowej ocenie skuteczności produktu, badane osoby zauważyły pozytywne efekty stosowania VITAPIL®

Podział odpowiedzi na pytanie: "Czy zauważyłaś pozytywne zmiany w kondycji skóry głowy i włosów po zastosowaniu produktów zgodnie z instrukcją?"


Podstawowym wskaźnikiem korzyści ze stosowania VITAPIL® jest wskazanie przez badanych (94,7%) na znaczne ograniczenie wypadania włosów. Wyraźnie poprawia się ich kondycja, zauważalny jest szybszy porost oraz pojawienie się tzw. "bay hair" czyli nowych włosów. Ponadto uczestniczki wskazały (76,2%), że włosy przestały się rozdwajać i zmniejszyło się przetłuszczanie skóry głowy. Najważniejszym wnioskiem świadczącym o tym, że produkt spełnia oczekiwania jest chęć polecenia  VITAPIL® innym osobom aż przez 97,5% badanych uczestniczek!

Wnioski z badania

Badanie konsumenckie "Polki o włosach" wykazało, że stosowanie suplementu VITAPIL® przynosi wymierne efekty! 


91,9% zauważyło pozytywne zmiany w kondycji skóry głowy i włosów!


77,7% uznało, że produkt jest pomocny w problemie, który wykazały na wstępnie badania!


94,7% zaobserwowało, że włosy wypadają w mniejszym stopniu lub przestały wypadać, szybciej rosną, wzmocniły się, stały się grubsze oraz pojawiły się tzw. „baby hair”!


76,2% zaobserwowało, że włosy przestały się łamać i rozdwajać i zmniejszyło się przetłuszczanie skóry głowy!


97,5% osób zadeklarowało, że poleci VITAPIL® innym osobom, które mają problemy z kondycją włosów!VITAPIL® 

BIORĘ WŁOSY W SWOJE RĘCE!

Biorę to, co naprawdę działa!

Opinie naszych klientek

Dowiedz się, co inni mówią o naszych produktach

Magdalena

Moje włosy stały się mocniejsze

zdecydowanie mniej ich wypada, wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane, a skóra głowy przestała mnie swędzieć.

Małgorzata

Moim zdaniem włosy nabrały większej witalności

świeżości, przestały wypadać na potęgę, są widocznie zdrowsze, bardziej lśniące, no i ku mojemu zaskoczeniu pojawiło się sporo „baby hair” na, które tak długo czekałam, więc na pewno będę kontynuować kurację, aby utrzymać ten efekt. Pięknie dziękuję za możliwość przetestowania obu produktów.

Karolina

Cienkie włosy przestały być kompleksem

Produkty wpłynęły pozytywnie na kondycję włosów. W ostatnim czasie miałam problemy z wypadaniem i ogólnym stanem włosów. Po stosowaniu preparatów pojawiło się mnóstwo „baby hair”, co w moim przypadku wywołuje ogromny uśmiech na twarzy, ponieważ mam bardzo cienkie, delikatne włosy, którym brakuje objętości.

Aleksandra

Mocne i idealne gładkie włosy - marzenie!

Jestem zachwycona - włosy rosną zdecydowanie szybciej! Dodatkowo są mocne i idealnie gładkie! Wystarczyły 3 miesiące kuracji, aby zobaczyć maksymalne efekty. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co będzie dalej! Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, która doświadcza problemu wypadających włosów, zdecydowanie polecam ten suplement. W moim przypadku przyniósł szybkie i zadowalające rezultaty.

Paulina

Wybawienie w czasie laktacji

Po ciąży zauważyłam znaczące pogorszenie stanu moich włosów. Stały się one słabe, łamliwe, a ich utrata była znacznie większa niż kiedykolwiek. Byłam zaniepokojona i rozpoczęłam poszukiwania skutecznego rozwiązania. W moim przypadku Vitapil mama okazał się prawdziwym zbawieniem. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam zdecydowaną poprawę. Moje włosy stały się silniejsze, mniej wypadały, a także zaczęły szybciej rosnąć.

Gosia

Rewolucyjna zmiana stanu włosów!

Zawsze miałam problem z cienkimi, łamliwymi włosami. Próbowałam różnych szamponów, odżywek, masek, ale efekty były zawsze chwilowe. Wtedy natrafiłam na Vitapil beauty, który zdecydowałam się wypróbować. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moje włosy są znacznie mocniejsze, błyszczące i mniej wypadają. Włosy stały się również grubsze i zdrowsze, co zawsze było dla mnie wyzwaniem.

Malwina

Moje włosy nigdy nie były tak zdrowe!

Jako kobieta zmagająca się z problemem cienkich, łamliwych i bez życia włosów, zawsze byłam w trakcie poszukiwań „cudownego środka”, który pomoże mi przywrócić moim włosom ich dawny blask. Ten suplement na włosy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Zacząłem stosować go dwa miesiące temu, nie wiedząc do końca, czego się spodziewać. Teraz mogę powiedzieć, że efekty są naprawdę zdumiewające. Moje włosy stały się mocniejsze, bardziej błyszczące i zdecydowanie mniej wypadają.

Magda

Ratunek dla włosów po ciąży!

Po ciąży moje włosy zdecydowanie ucierpiały - stały się cienkie, matowe i zaczęły wypadać w dużych ilościach. Byłam zaniepokojona tym stanem rzeczy, więc postanowiłam szukać pomocy w suplementach diety. Vitapil mama okazał się strzałem w dziesiątkę! Już po kilku tygodniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Włosy przestały wypadać tak obficie, zyskały na objętości i zaczęły błyszczeć zdrowiem. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę kontynuować kurację.

Vitapil® klasyczny

Suplement diety obfitujący w składniki hamujące wypadanie włosów i stymulujące wzrost nowych.

Wyselekcjonowane składniki odżywcze stymulują wzrost włosów, przez co stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące.

Suplement na włosy i paznokcie bogaty w składniki wspomagające kondycję włosów w przypadku wypadania i osłabionej kondycji - zarówno włosów, jak i skóry głowy. Działa od wewnątrz – nie tylko na łodygę włosa, ale przede wszystkim na cebulkę i gruczoły łojowe. Włosy są pełne witalności, silne i sprężyste, a paznokcie mocne i odżywione.

Poznaj produkt

Vitapil® beauty

Suplement diety na piękne i zdrowe włosy oraz dobrą kondycję skóry. Zapewnia gładkie i lśniące włosy na co dzień.

Bogate źródło składników odżywczych zapewniających świetną kondycję włosów i skóry głowy.

Wyselekcjonowane składniki wpływają korzystnie na syntezę białek włosa (cynk, biotyna) zapewniając im wzrost i pełnię blasku. Kompleks aminokwasów AMIN Q3® nadaje włosom właściwy kształt i objętość, a kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenia skóry głowy.

Poznaj produkt

Vitapil® mama

Suplement diety na wypadające włosy dla kobiet po porodzie i mam karmiących piersią.

Starannie dobrane witaminy dla kobiet karmiących, które wspierają prawidłową kondycję włosów i skóry głowy.

Skład zostały opracowany przez ekspertów, uzupełniając dietę świeżo upieczonych mam. Starannie dobrana receptura przyspiesza wzrost włosów, wspomagając tym samym minimalizowanie wypadania włosów po porodzie. Włosy stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące.

Poznaj produkt
Vitapil® klasyczny
Vitapil® beauty
Vitapil® mama
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 545, Obserwujących: 2841