Badania konsumenckie

Poznaj wyniki przeprowadzanych przez nas na bieżąco badań konsumenckich dotyczących naszych produktów.

Vitapil® to ponadczasowa marka, która od 1997 roku troszczy się o włosy Polaków. Szczycimy się długoletnią renomą, ze względu na wyjątkową skuteczność i specjalistyczny charakter produktu. Jesteśmy marką inną niż wszystkie!

Mamy karmiące o włosach

Ogólnopolskie badanie konsumenckie przeprowadzone w okresie 03-05.2017 z udziałem 296 mam karmiących

Tworząc Vitapil® mama, kolejny produkt w ramach marki Vitapil®, założyliśmy sobie ambitny cel - stworzenie produktu bezpiecznego dla dziecka, a jednocześnie skutecznie wspierającego zdrowie włosów mam karmiących.

Aby potwierdzić skuteczność działania składników Vitapil® mama, zapytaliśmy kobiety karmiące piersią o ich najczęstsze problemy z włosami po porodzie i w okresie laktacji oraz jak radzą sobie z nimi, mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka. 


Poniżej przedstawiamy wyniki, jakie zebraliśmy w podsumowaniu 60-dniowego badania z udziałem mam karmiących, które otrzymały pełnowartościowy produkt Vitapil® mama


Badane mamy miały pełną niezależność w wyrażaniu swoich opinii, a ich udział był dobrowolny.

Wskaż, jakie miałaś problemy z włosami przed rozpoczęciem badania

Blisko 90% badanych mam wskazało, że największym problemem z włosami po okresie ciąży jest ich wzmożone wypadanie, które można zaobserwować już po około 2-3 miesiącu po porodzie.

Kiedy pojawiły się pierwsze efekty stosowania Vitapil® mama?

U blisko połowy mam (48,46%) pierwsze efekty stosowania Vitapil® mama pojawiły się już po miesiącu kuracji. 91% badanych kobiet karmiących piersią uznało, że Vitapil® mama jest skuteczny i zauważyło pozytywne zmiany w kondycji skóry głowy i włosów*.

*Ankieta przeprowadzona wśród 296 użytkowniczek (testerek) produktu Vitapil® mama w okresie marzec – maj 2017r. Każda z testerek otrzymała 1 opakowanie Vitapil® mama 60 tabletek, wystarczające na 2 miesiące kuracji. Po 2 miesiącach, 296 młodych, karmiących piersią mam przekazało spostrzeżenia poprzez wypełnienie ankiety online. Udział w testach nie wiązał się z honorarium. Rzetelność i obiektywizm wyników można zweryfikować w pliku źródłowym, dostępnym na życzenie w Spółce NUTROPHARMA.

91% mam uznało, że Vitapil® mama jest skuteczny. Włosy wyglądają na zdrowsze (84%), przestały wypadać (58%), są bardziej błyszczące (61%), pojawiły się nowe włosy – tzw. baby hair (79%).

Na koniec, najważniejszy wniosek z badania:
92% ankietowanych mam poleciłoby Vitapil® mama znajomym.

Wnioski z badania

W badaniu konsumenckim "Mamy karmiące o włosach" aż 91% mam uznało, że Vitapil® mama jest skuteczny. Włosy wyglądają na zdrowsze (84%), przestały wypadać (58%), są bardziej błyszczące (61%), pojawiły się nowe włosy – tzw. baby hair (79%).

92% ankietowanych mam poleciłoby Vitapil® mama znajomym.

Opinie naszych klientek

Dowiedz się, co inni mówią o naszych produktach

Magdalena

Moje włosy stały się mocniejsze

zdecydowanie mniej ich wypada, wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane, a skóra głowy przestała mnie swędzieć.

Małgorzata

Moim zdaniem włosy nabrały większej witalności

świeżości, przestały wypadać na potęgę, są widocznie zdrowsze, bardziej lśniące, no i ku mojemu zaskoczeniu pojawiło się sporo „baby hair” na, które tak długo czekałam, więc na pewno będę kontynuować kurację, aby utrzymać ten efekt. Pięknie dziękuję za możliwość przetestowania obu produktów.

Karolina

Cienkie włosy przestały być kompleksem

Produkty wpłynęły pozytywnie na kondycję włosów. W ostatnim czasie miałam problemy z wypadaniem i ogólnym stanem włosów. Po stosowaniu preparatów pojawiło się mnóstwo „baby hair”, co w moim przypadku wywołuje ogromny uśmiech na twarzy, ponieważ mam bardzo cienkie, delikatne włosy, którym brakuje objętości.

Aleksandra

Mocne i idealne gładkie włosy - marzenie!

Jestem zachwycona - włosy rosną zdecydowanie szybciej! Dodatkowo są mocne i idealnie gładkie! Wystarczyły 3 miesiące kuracji, aby zobaczyć maksymalne efekty. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co będzie dalej! Jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą, która doświadcza problemu wypadających włosów, zdecydowanie polecam ten suplement. W moim przypadku przyniósł szybkie i zadowalające rezultaty.

Paulina

Wybawienie w czasie laktacji

Po ciąży zauważyłam znaczące pogorszenie stanu moich włosów. Stały się one słabe, łamliwe, a ich utrata była znacznie większa niż kiedykolwiek. Byłam zaniepokojona i rozpoczęłam poszukiwania skutecznego rozwiązania. W moim przypadku Vitapil mama okazał się prawdziwym zbawieniem. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam zdecydowaną poprawę. Moje włosy stały się silniejsze, mniej wypadały, a także zaczęły szybciej rosnąć.

Gosia

Rewolucyjna zmiana stanu włosów!

Zawsze miałam problem z cienkimi, łamliwymi włosami. Próbowałam różnych szamponów, odżywek, masek, ale efekty były zawsze chwilowe. Wtedy natrafiłam na Vitapil beauty, który zdecydowałam się wypróbować. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam, że moje włosy są znacznie mocniejsze, błyszczące i mniej wypadają. Włosy stały się również grubsze i zdrowsze, co zawsze było dla mnie wyzwaniem.

Malwina

Moje włosy nigdy nie były tak zdrowe!

Jako kobieta zmagająca się z problemem cienkich, łamliwych i bez życia włosów, zawsze byłam w trakcie poszukiwań „cudownego środka”, który pomoże mi przywrócić moim włosom ich dawny blask. Ten suplement na włosy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Zacząłem stosować go dwa miesiące temu, nie wiedząc do końca, czego się spodziewać. Teraz mogę powiedzieć, że efekty są naprawdę zdumiewające. Moje włosy stały się mocniejsze, bardziej błyszczące i zdecydowanie mniej wypadają.

Magda

Ratunek dla włosów po ciąży!

Po ciąży moje włosy zdecydowanie ucierpiały - stały się cienkie, matowe i zaczęły wypadać w dużych ilościach. Byłam zaniepokojona tym stanem rzeczy, więc postanowiłam szukać pomocy w suplementach diety. Vitapil mama okazał się strzałem w dziesiątkę! Już po kilku tygodniach stosowania zauważyłam znaczną poprawę. Włosy przestały wypadać tak obficie, zyskały na objętości i zaczęły błyszczeć zdrowiem. Jestem bardzo zadowolona z efektów i na pewno będę kontynuować kurację.

Vitapil® klasyczny

Suplement diety obfitujący w składniki hamujące wypadanie włosów i stymulujące wzrost nowych.

Wyselekcjonowane składniki odżywcze stymulują wzrost włosów, przez co stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące.

Suplement na włosy i paznokcie bogaty w składniki wspomagające kondycję włosów w przypadku wypadania i osłabionej kondycji - zarówno włosów, jak i skóry głowy. Działa od wewnątrz – nie tylko na łodygę włosa, ale przede wszystkim na cebulkę i gruczoły łojowe. Włosy są pełne witalności, silne i sprężyste, a paznokcie mocne i odżywione.

Poznaj produkt

Vitapil® beauty

Suplement diety na piękne i zdrowe włosy oraz dobrą kondycję skóry. Zapewnia gładkie i lśniące włosy na co dzień.

Bogate źródło składników odżywczych zapewniających świetną kondycję włosów i skóry głowy.

Wyselekcjonowane składniki wpływają korzystnie na syntezę białek włosa (cynk, biotyna) zapewniając im wzrost i pełnię blasku. Kompleks aminokwasów AMIN Q3® nadaje włosom właściwy kształt i objętość, a kwas hialuronowy zapewnia odpowiednie nawilżenia skóry głowy.

Poznaj produkt

Vitapil® mama

Suplement diety na wypadające włosy dla kobiet po porodzie i mam karmiących piersią.

Starannie dobrane witaminy dla kobiet karmiących, które wspierają prawidłową kondycję włosów i skóry głowy.

Skład zostały opracowany przez ekspertów, uzupełniając dietę świeżo upieczonych mam. Starannie dobrana receptura przyspiesza wzrost włosów, wspomagając tym samym minimalizowanie wypadania włosów po porodzie. Włosy stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące.

Poznaj produkt
Vitapil® klasyczny
Vitapil® beauty
Vitapil® mama
Poznaj nasz Instagram

@vitapil_wlosy

Posty: 545, Obserwujących: 2841