PRAWDZIWE OPINIE TESTEREK:

Magdalena, 31l. Krosno: Moje włosy stały się mocniejsze, zdecydowanie mniej ich wypada, wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane, a skóra głowy przestała mnie swędzieć.

Małgorzata 34l. Gliwice: Moim zdaniem włosy nabrały większej witalności , świeżości (również dzięki zapachowi lotionu), przestały wypadać na potęgę, są widocznie zdrowsze, bardziej lśniące, no i ku mojemu zaskoczeniu pojawiło się sporo „baby hair” na, które tak długo czekałam, więc myślę, że będę kontynuować kurację, aby utrzymać ten efekt 🙂 Pięknie dziękuję za możliwość przetestowania obu produktów.

Monika, 29l, Gdynia: Włosy szybciej rosną (łatwo to zaobserwować przy krótkiej fryzurze), pojawiły się tzw. „baby hair” – póki co głownie przy linii grzywki, ale bardzo mnie to cieszy i zamierzam kontynuować kurację produktami Vitapil). Ponadto znajomi i rodzina widzą poprawę stanu moich włosów.

Bożena, 35l, Stupsk: Wiem, że cudów nie ma i z takim nastawieniem poddałam się temu testowaniu. Zostałam bardzo mile zaskoczona, bo moje włosy, które sypały się z głowy jak jesienne liście z drzew, teraz wypadają znacznie rzadziej. Wiem, że to dopiero początek, bo nie wystarczy próbka lotionu, nie wystarczy 60 tabletek preparatu na wzmocnienie – należy regularnie dbać o piękne włosy każdego dnia. Dlatego w domu mam już zakupione drugie opakowanie Vitapilu i będę je łykała każdego dnia, bo widzę, że ta kuracja przynosi pozytywne efekty. Dzięki za możliwość poznania Vitapilu – będę polecała wszystkim znajomym!

 Agnieszka, 30l, Lublin: Vitapil to rewelacja, szczególnie pokochałam Lotion, wcierałam w głowę wiele odżywek, ale tylko po lotionie mam tak rewelacyjne i widoczne efekty. Jestem pozytywnie zaskoczona i z przyjemnością polecam ten produkt, bo naprawdę działa. Opisałam go na moim blogu:

http://testowaniaczar.blogspot.com/2014/10/vitapil-dla-poprawy-kondycji-wosow.html Jestem szczęśliwa że mogłam testować Vitapil.

 Martyna, 26l, Kraków: Włosy po zastosowaniu dwu miesięcznej kuracji stały się grubsze i bardziej lśniące, przy czesaniu zdecydowanie mniej ich pozostaje na szczotce. Są zdrowsze i ładniejsze.

Judyta, 27l, Biała Podlaska: Oba produkty wpłynęły pozytywnie na kondycję włosów. W ostatnim czasie miałam problemy z wypadaniem i ogólnym stanem włosów. Po stosowaniu preparatów pojawiło się mnóstwo „baby hair” co u mnie równa się z ogromnym uśmiechem na twarzy, ponieważ mam bardzo cienkie, delikatne włosy i brak im objętości. Lotion przy okazji fajnie utwardzał mi włosy sprawiając, że łatwiej mi się układały, były bardziej lśniące i trzymały objętość.