Produkty z linii VITAPIL®

Tabletki, Lotion

VITAPIL® to marka, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nieustannie badamy trendy rynku i w odpowiedzi tworzymy specjalistyczne produkty, które spełniają potrzeby współczesnych oraz wymagających klientów.

Oferujemy Państwu 3 profesjonalne produkty, które pomagają zachować zdrowe włosy oraz skórę głowy. 


VITAPIL®
Tabletki

Profesjonalny preparat, którego składniki pomagają zachować zdrowe włosy i skórę głowy. Dedykowany jest osobom, które chcą cieszyć się mocnymi, gęstymi i zdrowymi włosami. VITAPIL® działa od wewnątrz – nie tylko na łodygę włosa, ale przede wszystkim na cebulkę i gruczoły łojowe. Sprawia, że włosy stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące.


VITAPIL® Profesjonalny Lotion do włosów

Dzięki specjalnie dobranej formule VITAPIL® Profesjonalny Lotion zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów oraz stymuluje porost nowych. Dedykowany jest osobom, które chcą cieszyć się mocnymi, gęstymi, zdrowymi i przyjemnymi w dotyku włosami. Inteligentne połączenie składników pozwala na codzienne stosowanie preparatu bez ryzyka podrażnień. Delikatnie pachnie i jest przyjemny w użyciu. 

Rekomendacja naczelnej rady pielęgniarek i położnych


VITAPIL®  mama
Dla zdrowych
włosów mam

Składniki preparatu VITAPIL® mama są bezpieczne dla matek karmiących, a jednocześnie zapewniają kompleksowe wsparcie zdrowia skóry głowy oraz włosów, poprzez dostarczanie niezbędnych witamin i składników mineralnych. 

Rekomendacja naczelnej rady pielęgniarek i położnych