O firmie – NUTROPHARMA

VITAPIL®

NUTROPHARMA – producent VITAPIL® – to firma, która aspiruje do stania się liderem na rynku preparatów wspomagających zdrowie, urodę oraz dobre samopoczucie konsumentów.


NUTROPHARMA – dąży do tego, aby być zawsze o krok przed innymi w zakresie reakcji na potrzeby rynku. Oferować nowoczesne, a przede wszystkim skuteczne produkty oraz udostępniać je konsumentom niezależnie od wieku, statusu materialnego oraz miejsca zamieszkania.


NUTROPHARMA – jest elastyczna w działaniu, podąża za światowymi trendami w dziedzinie zdrowia, urody i zdrowego trybu życia, respektując przy tym obowiązujące w Polsce przepisy i regulacje. Postępuje zgodnie z zasadami etyki biznesowej, gospodarczej, społecznej i ekologicznej.

Wszystko to co robimy – jest wszystkim tym – w co wierzymy

Wierzymy, że przez nieustanne poszukiwania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko jest już zrobione, możemy zaoferować pacjentom wyjątkowe produkty wyróżniające się najwyższą jakością oraz skutecznością działania.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem. Istniejemy od 1990 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań: receptur nowych produktów i całościowych koncepcji dla sektora farmaceutycznego i stomatologicznego. Oferowane przez nas rozwiązania już od wielu lat wspomagają i przyspieszają proces poprawy jakości życia klientów, którzy nam zaufali. Osiągamy to, dzięki współpracy z wieloma wybitnymi naukowcami i praktykami z kraju i zagranicy. A także dzięki znakomitym specjalistom, których zatrudniamy bezpośrednio w naszej firmie. Nasze preparaty poddawane są rygorystycznym badaniom zgodnie z ustawodawstwem polskim i europejskim. 

NQS czyli Nutropharma Quality System – to pierwszy innowacyjny program gwarantujący bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość produktów marki Nutropharma.
NQS czyli Nutropharma Quality System – to pierwszy innowacyjny program gwarantujący bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość produktów marki Nutropharma.

Jego najważniejszym wyróżnikiem jest rozszerzona analiza laboratoryjna produktów. Każda partia wybranego produktu poddawana jest nadobowiązkowej certyfikacji w zewnętrznych, niezależnych laboratoriach min. pod kątem zawartości składników aktywnych gwarantując jakość i bezpieczeństwo.

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01