Blog

wszystko o włosach

Chcesz wiedzieć więcej? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na tematy związane z budową i pielęgnacją włosów. Poznasz porady eksperta na różne problemy takie jak wypadające włosy czy łupież oraz dowiesz się więcej o składnikach i diecie najlepszych dla Twoich włosów.


Jak dobrać odpowiednią dietę na czas karmienia piersią? Ekspert radzi. TAJEMNICE WŁOSÓW Minęło 9 miesięcy i na świat, po długim oczekiwaniu, przyszło wreszcie Twoje dziecko. Pierwsze etapy jego życia będą dla Ciebie i Twojego organizmu sporym wyzwaniem, dlatego w tym czasie powinnaś szczególnie zadbać o swoje zdrowie i odpowiednie odżywianie. Jaka powinna być dieta karmiącej matki? Dowiedz się, jakich składników nie może w niej zabraknąć. Warto podkreślić,…
Czy wypadanie włosów po ciąży jest normalne? WŁOSY MAMY KARMIĄCEJ PIERSIĄ

Ciąża i okres karmienia piersią to wyjątkowe momenty w życiu każdej kobiety. Przede wszystkim dlatego, że wprowadzają ogromną zmianę: na świat przychodzi dziecko, które zmienia wszystko o 180 stopni. Nie można jednak zapomnieć o ogromnym obciążeniu dla organizmu, jakie wiąże się z rozwojem nowego życia w łonie mamy. Wiele kobiet narzeka na wypadanie włosów po ciąży. Zobacz, czy ma to związek z karmieniem piersią? 

Wypadanie włosów po ciąży i w czasie karmienia piersią - czy powinnam się niepokoić? WŁOSY MAMY KARMIĄCEJ PIERSIĄ

Opieka nad maleństwem i nawał obowiązków po porodzie mogą przytłoczyć każdą młodą mamę. A jeśli do tego jeszcze garściami wypadają włosy? Uspokajamy – proces wypadania włosów po okresie ciąży jest naturalny. Lepiej jednak wcześniej niż później zatroszczyć się o ich zdrowie i wygląd, by szybko wróciły do formy sprzed porodu. Wszystko na temat wypadania włosów po ciąży i jak sobie z tym radzić, przeczytasz w artykule znakomitego trychologa Kingi Jach-Skrzypczak. Zachęcamy do lektury!

NUTROPHARMA Sp. z o. o.

ul. Jedności 10A
05-506, Lesznowola

biuro@nutropharma.pl
+ 48 22 380 48 01